Participation of HBS in the Innovation Ecosystem Exhibition

فهرست مطالب

برنامه ملی آبادیران، با هدف استقرار رویکرد نوآوری فراگیر و رفع دغدغه‌های مردم به کمک فناوری، توسط معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برگزار می‌شود. این نمایشگاه‌های استانی که به میزبانی چند استان منتخب از جمله یزد برگزار خواهند شد، به معرفی توانمندی‌های نوآورانه شرکت‌ها و نهادهای مختلف می‌پردازند.

برنامه ملی آبادیران با شعار “نوآوری برای آبادانی” و با اهدافی نظیر رفع چالش‌های مناطق محروم و روستایی، ایجاد اشتغال پایدار، و توسعه زنجیره ارزش ظرفیت‌های بومی مناطق کمتر برخوردار، از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور بهره‌مند خواهد شد. این برنامه به دنبال توانمندسازی و ارتقای مناطق محروم با استفاده از دانش، فناوری و نوآوری است.

شرکت دانش‌بنیان همیار بتن شیرکوه (HBS) نیز با حضور در این نمایشگاه و نمایش دستاوردهای خود در صنعت بتن و ساختمان، پذیرای مدیران و مسئولین استانی و کشوری بود. از جمله مهمانان این نمایشگاه می‌توان به جناب آقای دکتر عبودتیان، دستیار محترم ریاست جمهوری، جناب آقای دکتر فاطمه، استاندار محترم استان یزد، جناب آقای دکتر شکری، دستیار محترم معاونت علم و فناوری استان یزد، و دکتر دهقانی اشکذری، ریاست محترم دانشگاه یزد اشاره کرد.

این نمایشگاه فرصتی ارزشمند برای همیار بتن شیرکوه بود تا توانمندی‌ها و نوآوری‌های خود را در حوزه بتن و ساختمان به نمایش بگذارد و با دیگر نهادهای فعال در زیست‌بوم نوآوری و فناوری ارتباط برقرار کند.

Similar articles

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *