دپارتمان تولید قطعات بتنی

دپارتمان تولید قطعات بتنی HBS با افتخار به عنوان مرکز تولید دیوارها و قطعات بتنی پیش ساخته، بتن های مسلح با الیاف شیشه (GRC,GFRC)، تراورس های بتنی پیش تنیده، انواع قطعات و دریچه های منهول با بتن فوق توانمند (UHPC) فعالیت می‌کند.
هدف این مرکز ارائه مقاوم و با کیفیت ترین محصولات بتنی در سریع ترین زمان ممکن در منطقه مرکز و جنوب کشور است.

کارخانه HBS از بالا

چرا قطعات پیش ساخته HBS ؟

Concrete_mixer

تجهیزات پیشرفته

دپارتمان تولید قطعات بتنی HBS با انواع تجهیزات پیشرفته و منحصر به فرد خود قادر به تولید انواع قطعات و دیوارهای پیش ساخته بتنی (به صورت یک طرفه یا دو طرفه با انواع مختلف طراحی)، تراورس های پیش‌تنیده بتنی B70، بتن‌های مسلح شده با الیاف شیشه در مدل‎‌های مختلف (GRC,DFRC)، دریچه‌های تاسیسات و منهول‌های بتنی فوق توانمند (UHPC) و ... می‌باشد.

تیم متخصص

یکی از مزیت‌های دپارتمان تولید قطعات بتنی HBS حضور تیم متخصص و مجرب از مهندسان، محققان و متخصصان صنعت ساخت و ساز در بخش‌های مختلف پروسه تولید است. اعضای تیم HBS می‌توانند با تجربه و دانش فنی عالی در زمینه‌های مختلف از جمله مواد ساختمانی، طرح اختلاط، شیوه نگهداری و تولید منحصر به فرد؛ انواع مختلف محصولات را در بهترین کیفیت تولید کنند.

پروسه تولید حرفه‌ای

دپارتمان تولید قطعات بتنی HBS، از طریق تجارب بدست آمده در طی سالیان فعالیت خود توانسته پروسه تولید قطعات بتنی منحصر به فرد با قابلیت‌هایی همچون اتاق و پوش بخار، استخرهای آب دستگاه‌ها و روش‌های کیورینگ و عمل‌آوری بتن، طرح‌های اختلاط اختصاصی و تیم متخصص و توانمند، بهینه نموده و انواع محصولات و قطعات را با بهترین کیفیت با توجه به محل نصب قطعات طراحی و تولید کند. همچنین بخش انبار و بار انداز شرکت این امکان را محیا ساخته تا محصولات در سریع‌ترین زمان پس از عقد قرارداد به مشتریان عزیز تحویل و در محل مورد نظر نصب گردد.

انعطاف پذیری بالا

دپارتمان تولید قطعات بتنی HBS، با در دست داشتن بخش آرماتور بندی و بخش قالب‌سازی مجهز این امکان را محیا ساخته تا بر حسب نیاز مشتریان ارجمند و استاندارد های لازم بهترین و با کیفیت ترین محصولات را طراحی و تولید نماید. یکی از امکانات این دپارتمان توانایی تولید لوگوهای اختصاصی برای مشتریان و نصب آن بر روی قالب محصولات است. تیم حمل، نقشه برداری و نصب مجهز دپارتمان تولید قطعات بتنی HBS، قادر است در سطوح با شیب زیاد و شکستگی نامنظم نسبت به نصب محصولات اقدام نماید.

هدف ما چیست؟

هدف اصلی دپارتمان تولید قطعات بتنی HBS، تولید انواع قطعات بتنی با بهترین کیفیت، استحکام و مقاومت و طراحی شده بر حسب نیاز مشتریان و موقعیت پروژه است.

01

02

از جمله اهداف دپارتمان تولید قطعات بتنی HBS، ارسال و نصب محصولات در سریع ترین زمان ممکن است از این روست که سال‌های متوالیست که نام دپارتمان تولید قطعات بتنی HBS، با سرعتی فراتر از انتظار همراه است.

یکی دیگر از اهداف دپارتمان تولید قطعات بتنی HBS، کاهش پسماند و دور ریز در طی پروسه تولید و همچنین تولید محصولات با در نظر گرفتن پایداری و حفظ محیط زیست است. همچنین ما باور داریم با تولید قطعات زیرساختی نظیر تراورس بتنی B70 می‌توانیم بسترساز مسیر توسعه و رشد کشور باشیم و تحول‌آفرینی کنیم.

03

دپارتمان تولید قطعات بتنی HBS از چه بخش‌هایی تشکیل شده است؟

ما به عنوان یک نام آشنا و معتبر در بازار، از تلاش‌های خود برای ارائه خدمات و محصولاتی با استانداردهای بین‌المللی، بهترین حمایت را به مشتریان عزیزمان ارائه می‌دهیم.