شهرداری بافق دیوار با آرم شهرداری

توضیحات پروژه

پروژه دیوار پیش ساخته بتنی شهرداری شهر بافق با بهره‌گیری از دیوارهای پیش ساخته بتنی مدل طرح آجرنما اجرا شده است. این دیوارها با طراحی مدرن و کیفیت بالا، به عنوان دیوارهای جداکننده و حصارکشی در این پروژه مورد استفاده قرار گرفته‌اند. دیوارهای بتنی پیش ساخته مدل طرح آجرنما با داشتن مقاومت بالا در برابر شرایط جوی و نصب سریع، انتخابی مناسب برای این پروژه بوده‌اند. در این پروژه و با سفارش شهرداری بافق دیوار های پیش ساخته به صورت اختصاصی مزین شده به لوگو و نام شهرداری بافق تولید و در سریع ترین زمان تحویل و اجرا شده است.

گالری پروژه

محصولات استفاده شده در این پروژه

دیوار پیش ساخته بتنی طرح آجرنما

دیوار طرح آجرنما

در ساخت دیوار پیش ساخته بتنی، از مواد اولیه مانند سیمان، سنگدانه، آب، مواد افزودنی و میلگرد استفاده می‌شود. برای تولید دیوار بتن پیش ساخته، باید از سيمان و سنگدانه‌ای که با استانداردهای ملّي ایران مطابقت دارد، استفاده شود. به هنگام بتن ریزی در قالب ديوار پيش ‌ساخته برای رسیدن به چسبیدگي مناسب و صاف و صيقلي شدن آسان، باید از روان‌کننده‌های با کيفيت استفاده شود.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

برای دریافت مشاوره محصولات در ساعات اداری (8 الی 14) می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید تا در روز کاری بعدی با شما تماس گرفته شود.