نیروگاه برق کمربندی

توضیحات پروژه

پروژه دیوار پیش ساخته بتنی نیروگاه برق کمربندی یزد یکی دیگر از پروژه‌های موفق دپارتمان تولید قطعات پیش ساخته HBS که در آن از دیوارهای پیش ساخته بتنی مدل طرح آجرنما استفاده شده است. این دیوارها با طراحی مدرن و استحکام بالا، به عنوان دیوارهای جداکننده و حصارکشی در نیروگاه برق به کار رفته‌اند. استفاده از دیوارهای مدل طرح آجرنما درکنار زیر دیواری های بتنی تولید این مجموعه باعث شده تا امنیت بیشتری برای این نیروگاه به ارمغان داشته باشد؛ این پروژه، علاوه بر افزایش امنیت و استحکام، به بهبود و زیباسازی فضای پایانه مسافربری کمک شایانی کرده است.

گالری پروژه

محصولات استفاده شده در این پروژه

دیوار پیش ساخته بتنی طرح آجرنما

دیوار طرح آجرنما

در ساخت دیوار پیش ساخته بتنی، از مواد اولیه مانند سیمان، سنگدانه، آب، مواد افزودنی و میلگرد استفاده می‌شود. برای تولید دیوار بتن پیش ساخته، باید از سيمان و سنگدانه‌ای که با استانداردهای ملّي ایران مطابقت دارد، استفاده شود. به هنگام بتن ریزی در قالب ديوار پيش ‌ساخته برای رسیدن به چسبیدگي مناسب و صاف و صيقلي شدن آسان، باید از روان‌کننده‌های با کيفيت استفاده شود.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

برای دریافت مشاوره محصولات در ساعات اداری (8 الی 14) می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید تا در روز کاری بعدی با شما تماس گرفته شود.