دیوار پیش ساخته بتنی طرح یک متری خوابگاه شکیب مهریز

توضیحات پروژه

پروژه دیوار پیش ساخته بتنی خوابگاه دخترانه شکیب دانشگاه یزد در پردیس مهریز با استفاده از دیوارهای پیش ساخته بتنی مدل طرح دیوار یک متری توسط دپارتمان تولید قطعات پیش ساخته HBS انجام شده است. این دیوارها دیوار طرح یک‌متری یکی از طراحی‌های جدید دپارتمان تولید قطعات بتنی HBS است. این دیوارها برای پروژه‌هایی که به ارتفاع بلند نیاز ندارند، مناسب‌اند و امکان نصب نرده فلزی نیز بر روی آن‌ها وجود دارد.ر از مزیت های این دیوار میتوان به نصب سریع و مقاومت بالا، زیباسازی و افزایش ایمنی این مرکز علمی اشاره کرد.

گالری پروژه

محصولات استفاده شده در این پروژه

دیوار پیش ساخته بتنی آجر نما کد W04

دیوار یک متری

در ساخت دیوار پیش ساخته بتنی، از مواد اولیه مانند سیمان، سنگدانه، آب، مواد افزودنی و میلگرد استفاده می‌شود. برای تولید دیوار بتن پیش ساخته، باید از سيمان و سنگدانه‌ای که با استانداردهای ملّي ایران مطابقت دارد، استفاده شود. به هنگام بتن ریزی در قالب ديوار پيش ‌ساخته برای رسیدن به چسبیدگي مناسب و صاف و صيقلي شدن آسان، باید از روان‌کننده‌های با کيفيت استفاده شود.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

برای دریافت مشاوره در ساعات اداری (8 الی 14) می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید تا در روز کاری بعدی با شما تماس گرفته شود.