پیام-نور-رفسنجان-

توضیحات پروژه

پروژه دیوار پیش ساخته بتنی دانشگاه پیام نور شهر رفسنجان با استفاده از دیوارهای پیش ساخته بتنی مدل طرح کلاسیک توسط دپارتمان تولید قطعات پیش ساخته HBS انجام شده است. این دیوارها با طراحی مدرن و مقاوم، به منظور زیباسازی و جداسازی فضاهای مختلف در شهر رفسنجان به کار رفته‌اند. دیوارهای مدل طرح کلاسیک با طراحی برگرفته از درب های سنتی اصیل ایرانی طراحی شده تا علاوه بر امنیت و زیباسازی موجب نمایش فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی نیز باشد با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، از جمله نصب سریع و مقاومت بالا، توانسته‌اند به بهبود فضای شهری و افزایش ایمنی این مرکز علمی کمک کنند.

گالری پروژه

پیام-نور-رفسنجان-

محصولات استفاده شده در این پروژه

دیوار پیش ساخته بتنی طرح کلاسیک

دیوار طرح کلاسیک

در ساخت دیوار پیش ساخته بتنی، از مواد اولیه مانند سیمان، سنگدانه، آب، مواد افزودنی و میلگرد استفاده می‌شود. برای تولید دیوار بتن پیش ساخته، باید از سيمان و سنگدانه‌ای که با استانداردهای ملّي ایران مطابقت دارد، استفاده شود. به هنگام بتن ریزی در قالب ديوار پيش ‌ساخته برای رسیدن به چسبیدگي مناسب و صاف و صيقلي شدن آسان، باید از روان‌کننده‌های با کيفيت استفاده شود.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

برای دریافت مشاوره در ساعات اداری (8 الی 14) می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید تا در روز کاری بعدی با شما تماس گرفته شود.