دیوار پیش ساخته بتنی طرح کلاسیک یزد

توضیحات پروژه

پروژه دیوار پیش ساخته بتنی بلوار کوثر شهر یزد یکی از پروژه‌های برجسته دپارتمان تولید قطعات پیش ساخته HBS است این پروژه که در یکی از بلوار های پر تردد و اصلی شهر یزد صورت گرفته است؛ این بلوار، حدفاصل میدان امام حسین و میدان امام علی است که به عنوان یکی از بلوار های برجسته و پرتردد شهر یزد شناخته میشود در این پروژه دپارتمان تولید قطعات پیش ساخته HBS با استفاده از دیوارهای پیش ساخته بتنی مدل طرح کلاسیک، طرح ترکیبی و طرح آجرنما اجرا شده است. این دیوارها با طراحی مدرن و کیفیت بالا تولید شده‌اند و ترکیبی از طراحی کلاسیک و مدرن را به نمایش می‌گذارند. مقاومت بالا در برابر شرایط جوی و زلزله از ویژگی‌های بارز این دیوارهاست. استفاده از این دیوارها در بلوار کوثر یزد علاوه بر افزایش استحکام و ایمنی، به زیباسازی و بهبود فضای شهری کمک شایانی کرده است و تمامی زمین های دوطرف بلوار مذکور را پوشش میدهد.

گالری پروژه

محصولات استفاده شده در این پروژه

دیوار پیش ساخته بتنی طرح کلاسیک

دیوار طرح کلاسیک

در ساخت دیوار پیش ساخته بتنی، از مواد اولیه مانند سیمان، سنگدانه، آب، مواد افزودنی و میلگرد استفاده می‌شود. برای تولید دیوار بتن پیش ساخته، باید از سيمان و سنگدانه‌ای که با استانداردهای ملّي ایران مطابقت دارد، استفاده شود. به هنگام بتن ریزی در قالب ديوار پيش ‌ساخته برای رسیدن به چسبیدگي مناسب و صاف و صيقلي شدن آسان، باید از روان‌کننده‌های با کيفيت استفاده شود.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

برای دریافت مشاوره در ساعات اداری (8 الی 14) می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید تا در روز کاری بعدی با شما تماس گرفته شود.