دیوارهای شهرداری اردکان

توضیحات پروژه

در پروژه دیوار پیش ساخته بتنی ترمینال چاه افضل شهر اردکان، از دیوارهای پیش ساخته بتنی مدل طرح سرباز هخامنشی استفاده شده است. این دیوارها با طراحی زیبا و مدرن و برگرفته از فرهنگ اصیل ایرانی و با الهام از نقش نگاره های تخت جمشید به عنوان دیوارهای جداکننده و حصارکشی مورد استفاده قرار گرفته‌اند. دپارتمان تولید قطعات پیش ساخته HBS در این پروژه در کنار ایجاد زیبا سازی شهری به نقش آفرینی فرهنگی و استفاده از طرح های ایرانی اصیل نیز توجه داشته و با پیشنهاد طرح مبتنی بر فرهنگ اصیل ایرانی در مسیر هویت فرهنگی ایران عزیز گام برداشته است.

یکی دیگر از ویژگی های این محصول دو طرف نما بودن آن است به نحوی که فضای پشت دیوار از طراحی اجر نما برخوردار بوده و زمین پشتی ترمینال چاه افضل شهر اردکان را نیز برجسته و قابل استفاده می‌کند این محصول با داشتن مقاومت بالا و نصب سریع، انتخابی ایده‌آل برای این پروژه بوده‌اند. این پروژه با هدف نمایش بخشی از تاریخ اصیل ایران در شهر زیبای اردکان، بهبود زیرساخت‌های شهری و افزایش امنیت و زیبایی اجرا شده است.

گالری پروژه

محصولات استفاده شده در این پروژه

دیوار پیش ساخته بتنی آجرنما با نرده فلزی

دیوار طرح آجرنما با نرده فلزی

در ساخت دیوار پیش ساخته بتنی، از مواد اولیه مانند سیمان، سنگدانه، آب، مواد افزودنی و میلگرد استفاده می‌شود. برای تولید دیوار بتن پیش ساخته، باید از سيمان و سنگدانه‌ای که با استانداردهای ملّي ایران مطابقت دارد، استفاده شود. به هنگام بتن ریزی در قالب ديوار پيش ‌ساخته برای رسیدن به چسبیدگي مناسب و صاف و صيقلي شدن آسان، باید از روان‌کننده‌های با کيفيت استفاده شود.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

برای دریافت مشاوره در ساعات اداری (8 الی 14) می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید تا در روز کاری بعدی با شما تماس گرفته شود.