دیوار شهر آباده

توضیحات پروژه

یکی دیگر از پروژه های دولتی دپارتمان تولید قطعات پیش ساخته HBS؛ پروژه زمین های سطح شهر آباده استان فارس است که با بهره‌گیری از دیوار پیش ساخته بتنی مدل ترکیبی اجرا شده است. این دیوارها با طراحی ترکیبی مدرن و کلاسیک خود به عنوان دیوارهای جداکننده و حصارکشی در این پروژه مورد استفاده قرار گرفته‌اند. این دیوارها برای استفاده در پروژه‌های بزرگ دولتی و خصوصی و همچنین مناطق صنعتی مناسب‌اند و به دلیل ظاهر جذابشان، به‌عنوان المان‌های زیباسازی شهری نیز کاربرد دارند. رنگ‌آمیزی این دیوار‌ها به سفارش کارفرما صورت گرفته و به جذابیت و خاص بودن آن اضافه کرده است.

گالری پروژه

محصولات استفاده شده در این پروژه

دیوار پیش ساخته بتنی طرح ترکیبی w10

دیوار طرح ترکیبی

در ساخت دیوار پیش ساخته بتنی، از مواد اولیه مانند سیمان، سنگدانه، آب، مواد افزودنی و میلگرد استفاده می‌شود. برای تولید دیوار بتن پیش ساخته، باید از سيمان و سنگدانه‌ای که با استانداردهای ملّي ایران مطابقت دارد، استفاده شود. به هنگام بتن ریزی در قالب ديوار پيش ‌ساخته برای رسیدن به چسبیدگي مناسب و صاف و صيقلي شدن آسان، باید از روان‌کننده‌های با کيفيت استفاده شود.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

برای دریافت مشاوره در ساعات اداری (8 الی 14) می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید تا در روز کاری بعدی با شما تماس گرفته شود.